Dvořákova firma uspěla v kategorii do 50 zaměstnanců. „Vítězství je pro mě velká výzva a zároveň čest. Ukazuje, že dnes se mění myšlení a už se jen nestačí řídit jen cenou ale i kvalitou," řekl potěšený čtyřicetiletý podnikatel poté, co mu blahopřál první náměstek hejtmana Pavol Lukša (KDU-ČSL).
Absolvoval Střední zemědělskou školu v Přerově a po absolvování vojny nastoupil jako hajný do Šilheřovic. Jenže při tzv. delimitacích přišel v roce 1992 a místo. „Rozhodl jsem se, že půjdu svou cestou a založil jsem rodinnou firmu, která se dodnes zabývá údržbou zeleně, terénními úpravami zahrad, hřbitovů a sadů, pěstováním lesa a těžbou dřeva. Zpočátku jsem se dostal na černou listinu státního lesnictví, proto jsme se nejvíce věnovali údržbě zeleně, avšak po dvou letech se situace změnila a věnovali jsme se i lesnickým pracím," vzpomínal Bohuslav Dvořák. Začal se proto věnovat i správě lesů. „Převedeno do srozumitelné řeči to znamená, že v lesích zastupujeme obecního hajného. Staráme se o pěstování lesa, těžbu dřeva a také o jeho ochranu," dodal podnikatel. „Neodmítáme však ani malé zakázky. Někdo potřebuje poséct trávu za pět set korun a my mu samozřejmě vyhovíme. V těžkých dobách nás podrželi právě zákazníci s malými objednávkami," připomenul Dvořák.
Titul ocenil šetrný přístup jeho firmy k pracím v lesích. „Máme moderní techniku, takže se nemůže stát, že by nám v lese vytekl olej. „Používáme takové dopravní prostředky, které se hodí do určitého typu lesa, abychom jej zbytečně nepoškozovali. Bohužel často se stává, že zakázku vyhraje velká firma a ta si najme nejlevnějšího subdodavatele, který má zastaralé stroje a přírodě spíše škodí," povzdechl si Bohuslav Dvořák.